Formacionet zyrtare: Çeki – Angli, Southgate nuk kursen lojtarët

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Çeki – Angli.

Sport

11/10/2019 19:35

Anglia luan në udhëtim kundër Çekisë, në një përballje ku synon tri pikët për kualifikimin në Euro 2020, shkruan lajmi.net.

Kjo ndeshje do të jetë e rëndësishme edhe për Kosovën, pasi një humbje e Çekisë rrit gjasat për kualifikimin e Dardanëve.

Ndeshja mes Çekisë dhe Anglisë do të luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

/Lajmi.net/