Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Formacionet zyrtare: Brighton – Man Utd

20:21 | 30 Qershor 2020

Manchester Unitedin e pret një udhëtim jo i lehtë te Brighton, në ndeshjen e javës së 32-të të Premierligës angleze.

Këto dy skuadra kanë synime të ndryshme këtë sezon, me Brighton që ende nuk ka siguruar mbijetesën, ndërsa Manchester United vazhdon të ëndërroj për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja mes Brighton dhe Manchester United fillon nga ora 21:15.

Formacionet zyrtare:

Brighton:

Manchester United:

/Lajmi.net/