Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Formacionet zyrtare: Brighton – Man City

20:04 | 11 Korrik 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brighton – Manchester City.

Manchester City luan në udhëtim kundër Brighton, në kuadër të xhiros së 35-të në Premierligë, shkruan lajmi.net.

City synon tri pikët për të blinduar pozitën e dytë në tabelë dhe shihen favoritët për fitoren.

Ndeshja mes Brighton dhe Man City luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Brighton:

City: