Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool, Shaqiri nga minuta e parë – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Brighton – Liverpool, Shaqiri nga minuta e parë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 15:01, 12 January 2019
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brighton – Liverpool.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e 22-të të Premierligës, shkruan lajmi.net.

Liverpool kthehet në Premierligë pas humbjes nga Manchester City dhe nga një humbje e hidhur në Kupën FA.

Lojtarët e Klopp konsiderohen favorit për këtë ndeshje. Atyre u nevojiten tri pikët për të mbajtur distancën me Manchester City.

Ndeshja fillon në ora 16:00. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare. /Lajmi.net/

Formacionet zyrtare:

Brighton:

Liverpool:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO