Formacionet zyrtare: Brazil – Zvicër

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brazil – Zvicër. Kryendeshja e ditës së sotme i takon grupit G, ndërmjet Brazilit dhe Zvicrës, transmeton lajmi.net. Të dy këto kombëtare e nisën mbarë kampanjën e tyre në Botëror. Zvicra mposhti 1:0 Kamerunin, teksa Brazili triumfoi 2:0 ndaj serbëve. Brazili cilësohet si kombëtare favorite, mirëpo ky Botëror ka…

Sport

28/11/2022 15:48

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brazil – Zvicër.

Kryendeshja e ditës së sotme i takon grupit G, ndërmjet Brazilit dhe Zvicrës, transmeton lajmi.net.

Të dy këto kombëtare e nisën mbarë kampanjën e tyre në Botëror.

Zvicra mposhti 1:0 Kamerunin, teksa Brazili triumfoi 2:0 ndaj serbëve.

Brazili cilësohet si kombëtare favorite, mirëpo ky Botëror ka sjellë mjaft befasi, andaj gjithçka mund të ndodh.

Ndeshja fillon nga ora 17:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare./Lajmi.net/