Formacionet zyrtare: Brazil – Koreja e Jugut, kthehet Neymar

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brazil – Koreja e Jugut. Kombëtarja e Brazilit kërkon biletën për në fazën çerekfinale të Kupës së Botës 2022, në ndeshjen ndaj Koresë J, shkruan lajmi.net. Brazilianët shihen si skuadër favorite për të avancuar tutje, megjithatë në një nivel të tillë, askush s’është për t’u nënvlerësuar. Ndeshja mes Brazilit…

Sport

05/12/2022 19:05

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Brazil – Koreja e Jugut.

Kombëtarja e Brazilit kërkon biletën për në fazën çerekfinale të Kupës së Botës 2022, në ndeshjen ndaj Koresë J, shkruan lajmi.net.

Brazilianët shihen si skuadër favorite për të avancuar tutje, megjithatë në një nivel të tillë, askush s’është për t’u nënvlerësuar.

Ndeshja mes Brazilit dhe Koresë së Jugut luhet me fillim nga ora 20:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/