Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Formacionet zyrtare: Bournemouth – Man City

14:20 | 25 Gusht 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Bournemouth dhe Manchester Cityt.

Pas barazimit dramatik 2-2, City tani është në kërkim të kthehet te fitorja.

Ekipi i Pep Guardiolas sidomos do tentojë trë pikët, pas shkëputjes që bëri dje Liverpool duke u bërë lider i vetëm me 9 pikë.

Më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare, kurse ndeshja fillon nga ora 15:00. /Lajmi.net/

Bournemouth

Ramsdale, Smith, Mepham, Cook, Daniels, King, Lerma, Ake, Billing, Fraser, Wilson.

Manchester City

Ederson, Walker, Otamendi, Laporte, Zinchenko, Gundogan, Silva, De Bruyne, Bernardo, Sterling, Aguero.