Formacionet zyrtare: Bournemouth – Arsenal

Bournemouth dhe Arsenal përballen në kuadër të xhiros së 25 në Premierligë. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare, për ndeshjen e cila luhet nga ora 14:30.