Formacionet zyrtare: Belgjika – Maroku

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Belgjika – Maroku. Kombëtarja e Belgjikës kërkon sot fitoren në përballje kundër Marokut, shkruan lajmi.net. Ndeshja mes Belgjikës dhe Marokut luhet në kuadër të Grupit F. Kjo përballje zhvillohet me fillim nga ora 14:00. Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Sport

27/11/2022 13:04

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Belgjika – Maroku.

Kombëtarja e Belgjikës kërkon sot fitoren në përballje kundër Marokut, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Belgjikës dhe Marokut luhet në kuadër të Grupit F.

Kjo përballje zhvillohet me fillim nga ora 14:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/