Formacionet zyrtare: Bayern – Roma

Roma pësoi humbje skandaloze në Itali, mirëpo atë dëshiron që të fshijë nga kujtesa, duke shpresuar për një rezultat pozitiv në Allianz Arena. Ja dhe formacionet zyrtare të takimit.

Sport

05/11/2014 19:37

Bayern Munich: Neuer, Rafinha, Benatia, Boateng, Alaba, Lahm, Alonso, Ribéry, Bernat, Götze, Lewandowski

Në stol: Zingerle – Dante, Shaqiri, Rode, Müller, Hojbjerg

Roma: Skorupski, Torosidis, Manolas, Yanga Mbiwa, Holebas, Nainggolan, De Rossi, Keita, Florenzi, Destro, Iturbe

Në stol: De Sanctis, Cole, Somma, Pjanic, Ljajic, Totti, Gevinho