Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Union Berlin

Janë publikuar formacionet zyrtare për këtë përballje në kuadër të Bundesliga. Bayerni është nikoqirë i Union Berlin në ndeshjen e kësaj xhiroje në ligën gjermane. ‘Bavarezët’ kërkojnë fitoren pasi duan ta marrin kreun e tabelës, transmeton lajmi.net. Ata kanë përballë një skuadër që ka arritur të befasojë këtë edicion. Union Berlin ndodhen në vendin e…

Sport

26/02/2023 16:35

Janë publikuar formacionet zyrtare për këtë përballje në kuadër të Bundesliga.

Bayerni është nikoqirë i Union Berlin në ndeshjen e kësaj xhiroje në ligën gjermane.

‘Bavarezët’ kërkojnë fitoren pasi duan ta marrin kreun e tabelës, transmeton lajmi.net.

Ata kanë përballë një skuadër që ka arritur të befasojë këtë edicion.

Union Berlin ndodhen në vendin e tretë, me vetëm tri pikë më pak se kampioni në fuqi Bayerni.

Andaj të dy skuadrat luajnë për tri pikët dhe pritet të jetë një ndeshje interesante.

Përballja në mes tyre zhvillohet në ‘Allianz Arena’, me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare./Lajmi.net/

Bayern Munich:

Union Berlin:Ronnow, Leite, Knoche, Doekhi, Roussillon, Khedira, Trimmel, Thorsby, Laidouani, Siebatcheu, Becker.