Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Koln

16:34 | 22 Gusht 2021

Bayern Munich është nikoqir i Koln, takim i vlefshëm për xhiron e dytë të Bundesligas.

Pas një barazimi nga B.Monchengladbach, “Bavarezët” duan të këndellen dhe të arkëtojnë pikët e plota, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, mysafirët që fituan ndeshjen e parë synojnë të vazhdojnë me rezultat pozitiv.

Formacionet zyrtare:

Bayern: Neuer (c); Süle, Nianzou, Upamecano, Davies; Kimmich, Goretzka; Sané, Müller, Gnabry; Lewandowski

Koln:

Ndeshja zhvillohet në “Allianz Arena” me fillim nga ora 17:30./Lajmi.net/