Të Infektuar: 58.399

Të Shëruar: 51.081

Të Vdekur: 1.466

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Eintracht Frankfurt

17:31 | 23 Maj 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Eintracht Frankfurt.

Bavarezët luajnë në shtëpinë e tyre në xhiron e 27-të të Bundesliga, kundër Frankfurt, shkruan lajmi.net.

Tri pikët janë të domosdoshme për kampionët në fuqi të Bundesliga, në mënyrë që të mbajnë distancën në katër pikë me Dortmund që më herët morën fitoren e radhës.

Ndeshja mes Bayern dhe Frankfurt do të zhvillohet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

FCB:

Frankfurt: