Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Dortmund

Kryendeshja e kësaj jave në Gjermani padyshim që do të jetë ajo ndërmjet Bayern Munichut dhe Dortmundit. Më poshtë i keni formacionet me të cilat do të zbresin skuadrat në fushë për të zhvilluar takimin e sotëm.

Sport

01/11/2014 17:35

Bayern Munich: Neuer – Lahm, Benatia, Boateng, Alaba – Alonso, Müller, Robben, Götze, Bernat – Lewandowski

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Sokratis, Hummels, Durm – Bender, Kehl – Mkhitaryan, Kagawa, Reus – Aubameyang