Formacionet zyrtare: Bayern Munchen – Real Madrid

Bayern Munchen dhe Real Madrid takohen sot me fillim nga ora 20 e 45 në finalen e Audi Cup.

Sport

05/08/2015 19:47

Pep Guardiola dhe Rafa Benitez tanimë kanë zgjedhur formacionet me të cilat do ta fillojnë ndeshjen.

Bayern Munchen: Neuer, Rafinha, Benatia, Boateng, Alaba, Lahm, Alonso, Vidal, Costa, Muller, Gotze

Rezervistët: Ulreich ,Lewandowski, Gaudino, Bernat, Rode, Hojbjerg, Green, Benko

Real Madrid: Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Casemiro, Vasquez, Isco, Cheryshev, Jese