Formacionet zyrtare: Bayer Leverkusen – Bayern Munich

Bayer Leverkusen dhe Bayern Munich e zhvillojnë derbin e javës në Bundesligë nga ora 18:30. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare:

Sport

06/02/2016 17:29

Leverkusen:

Bayern:  Neuer; Kimmich, Badstuber, Alaba, Lahm; Alonso, Vidal, Coman; Robben, Costa, Lewandowski