Formacionet zyrtare: BATE Borisov – Chelsea – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: BATE Borisov – Chelsea
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:49, 8 November 2018
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të BATE Borisov dhe Chelsea.

Ndeshja që starton në ora 18:55, do të zhvillohet në kuadër të raundit të katërt të Ligës së Evropës.

BATE Borisov ka humbur përballjen e parë ndaj Chelseas në ‘Stamford Bridge’ para dy javës, ndërsa sonte do të kërkojë të marr rezultat pozitiv, raporton “lajmi.net”.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

BATE Borisov: 

Chelsea:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO