Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Formacionet zyrtare: Barcelona – Celta Vigo, Valverde luan kartën e fundit

19:42 | 9 Nentor 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Celta Vigo.

Skuadra katalane luan si nikoqire e Celta, në kuadër të xhiros së 13-të të La Liga, shkruan lajmi.net.

Barcelona kërkon fitoren për të rikthyer kreun e tabelës. Fitorja është jetike edhe për trajnerin Valverde, i cili do të shkarkohet me çdo barazim tjetër, sipas raportimeve të medieve spanjolle.

Ndeshja mes Barcelonës dhe Celta Vigo do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Barca:

Celta: /