Formacionet zyrtare: Ballkani – Ferizaj dhe Drita – Malisheva

Janë publikuar formacionet zyrtare për dy ndeshjet e tjera. Ballkani pret në shtëpi Ferizaj, skuadër kjo që ndodhet në fund të tabelës. Pas humbjes befasuese ndaj Llapit, kërkon pikët e plota në ndeshjen ndaj Ferizaj. Kurse, Malisheva luan këtë xhiro në udhëtim te Drita. Gjilanasit mund të hasin në vështirësi sot ndaj Malishevës. Të dy…

Sport

13/11/2022 12:11

Janë publikuar formacionet zyrtare për dy ndeshjet e tjera.

Ballkani pret në shtëpi Ferizaj, skuadër kjo që ndodhet në fund të tabelës.

Pas humbjes befasuese ndaj Llapit, kërkon pikët e plota në ndeshjen ndaj Ferizaj.

Kurse, Malisheva luan këtë xhiro në udhëtim te Drita.

Gjilanasit mund të hasin në vështirësi sot ndaj Malishevës.

Të dy takimet zhvillohen nga ora 13:00.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare./Lajmi.net/

Ballkani:

Ferizaj:/

 

Drita:

Malisheva: