Të Infektuar: 40.117

Të Shëruar: 25.586

Të Vdekur: 1.026

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Barcelona

20:08 | 21 Nentor 2020

Sonte (e shtunë) do zhvillohet super sfida spanjolle mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, e vlefshme për xhiron e 10-të të La Liga.

Të dy skuadrat janë në top formë, andaj duan të arkëtojnë pikët e plota, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak, Trippier, Savic, Gimenez, Hermoso, Llorente, Koke, Saul, Carrasco, Correa, Felix.

Barcelona: Ter Stegen, Alba, Pique, Lenglet, Roberto, Pedri, De Jong, Pjanic, Griezmann, Dembele, Messi.

Ndeshja nis në ora 21:00./Lajmi.net/