Formacionet zyrtare: Arsenal – West Ham

Arsenali e nisë edicionin e ri të Premier Leagues në shtëpi ndaj skuadrës së West Ham United.

Sport

09/08/2015 13:41

Ndeshja e cila zhvillohet në Emirates fillon nga ora 14 e 30 dhe është e para e ditës së sotme në Premier League.

Arsenal: Cech; Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Ramsey; Oxlade-Chamberlain, Ozil, Cazorla; Giroud.

West Ham: Adrian; Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell; Oxford, Noble, Kouyate; Payet, Zarate, Sakho