Formacionet zyrtare: Arsenal – Man Utd

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Arsenalit dhe Manchester United.

Sport

10/03/2019 16:29

Arsenal dhe Manchester United, do të jetë ndeshja kryesore e javës së 30-të në Premierligë.

Topçinjtë dhe ‘Djajtë e Kuq’ do të kenë nga katër mungesa të rëndësishme në këtë përballje, raporton lajmi.net.

Ndeshja që fillon në ora 17:30, do të zhvillohet në stadiumin ‘Emirates’.

Unai Emery ka vendosur që në këtë ndeshje ta lë në stol Shkodran Mustafin, që po kritikohet për gabimet e tij në ndeshjet e fundit.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/

Arsenal:

Manchester United: