Formacionet zyrtare: Arsenal – CSKA Moscow

Ndeshja mes Arsenalit dhe skuadrës ruse fillon nga ora 21:05.

Sport

05/04/2018 20:02

Formacionet e kësaj ndeshje tashmë janë publikuar.

Formacionet zyrtare:

Arsenal:

Cska Moscow: