Formacionet zyrtare: Arsenal – Chelsea

Arsenal dhe Chelsea e zhvillojnë derbin e javës në Premierligë nga ora 17:00. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Sport

24/01/2016 16:00

Arsenal: Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Flamini, Ramsey; Campbell, Özil, Walcott; Giroud

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Azpilicueta; Mikel, Matic; Willian, Fabregas, Oscar; Diego Costa