Formacionet zyrtare: Arsenal – Burnley

Arsenal dhe Burnley kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Emirates në kuadër të xhiros së dhjetë në Premierligë.

Sport

01/11/2014 15:10

Arsenal: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Monreal, Gibbs, Flamini, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Alexis, Cazorla, Welbeck.

Burnley: Heaton; Ward, Shackell, Duff, Trippier; Boyd, Jones, Marney, Arfield; Ings, Sordell.