Formacionet zyrtare: Alaves – Barcelona

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Alaves – Barcelona.

Sport

31/10/2020 20:10

Barcelona luan në udhëtim kundër Deportivo Alaves, në kuadër të La Liga, shkruan lajmi.net.

Katalanët synojnë tri pikët në këtë përballje ku shihen si skuadër favorite.

Ndeshja mes Alaves dhe Barcelonës luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Alaves:

Barca: