Formacionet e mundshme: Liverpool – Hoffenheim (FOTO)

Liverpooli dhe Hoffenheim do të përballen sonte në Anfield, nga ora 20:45, në kuadër të ndeshjes së kthimit të Play Off-it të Ligës së Kampionëve.