Formacionet e mundshme: Eibar – Real Madrid (FOTO)

Eibar dhe Real Madrid do të përballen sot nga ora 16:00 në kuadër të xhiros së 13 të La Liga.

Sport

29/11/2015 10:07

E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo ka publikuar formacionet e mundshme të Eibarit dhe Real Madridit, të cilat përballen sot nga ora 16:00.