Forbes: Presidentja kroate në mesin e 100 grave më të fuqishme në botë – Lajmi.net
Forbes: Presidentja kroate në mesin e 100 grave më të fuqishme në botë
Autori: Lajmi.net BotaLajme 11:03, 2 November 2017
Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviq radhitet e 39 nga 100 gratë më të fuqishme, por ajo është në vendin e 14 në drejtim të politikanëve më të fuqishëm të botës nga revista Forbes, transmeton lajmi.net.

Sipas portalit Forbes, në bazë të hulumtimit të fundit në Kroaci, Grabar Kitaroviq po humbet besimin e qytetarëve, mirëpo këtë vit ka vazhduar të ndërtojë emrin e saj në ndërkombëtare skenë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO