Florjan Binaj bëhet me djalë, ja emri i veçantë që kanë zgjedhur për të voglin (Foto)

Aktori i humori Florjan Binaj, nga sot quhet dy herë baba.

ShowBiz

03/12/2016 15:03

Ai dhe bashkëshortja Sadina janë bërë me djalë. Vetëm pak minuta më parë, “Polici i Portokallisë” siç e njohin të gjithë, njoftojë lajmin në rrjetet sociale. Emri i të birit është shumë i veçantë. Ai quhet Glauk.

“Sot, dorën sa gishti, nesër jetën sa malet!!! Sot lindi Glauk, djali jonë dhe na e bëri ditën, familjen dhe jetën më të bukur!!!”, ka shkruar Binaj.

Flori dhe Sadina janë gjithashtu prindër të një vajze, Krena. Jetë të gjatë Glauk!/revistawho