Floriani feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë – Lajmi.net
Floriani feston ditëlindjen, kaq vjeç u bë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:18, 11 February 2019
Florian Beqiri sot feston ditëlindjen.

Florian Beqiri me këtë datë feston ditëlindjen, sot ai mbushi plot 19 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

“Shumë urime për mua”, ka shkruar Floriani mbi një fotografi, në të cilën ka pranuar shumë urime nga miqtë dhe fansat e tij.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Florian Beqiri është “Hajde zemër”, të cilën e solli në duet me Estton. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

😍🔥🔥

A post shared by Florian Beqiri (@iamfloriani) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO