Florian Beqiri dhe Estto lansojnë këngën ‘Hajde zemër’ – Lajmi.net
Florian Beqiri dhe Estto lansojnë këngën ‘Hajde zemër’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:46, 9 December 2018
Florian Beqiri dhe Estto e kanë publikuar këngën e tyre të re.

Këngëtarët, Florian Beqiri dhe Estto i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

‘Hajde zemër’ titullohet kënga e re e cila për pak minuta mori pëlqimin e madh të publikut. Për tekstin janë kujdesur të dy ndërsa kënga vjen e realizuar edhe me videoklip.

Të dy janë të dashur për publikun, andaj edhe me projektet e tjera kanë pasur shumë sukses./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO