Florian Beqiri fotografohet pranë kësaj vajze simpatike – Lajmi.net
Florian Beqiri fotografohet pranë kësaj vajze simpatike
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:01, 28 November 2018
Sot ka festë në familjen e Florian Beqirit.

Këngëtari Florian Beqiri, përveç 28 Nëntorit, sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi motra e tij e ka ditëlindjen dhe këngëtari e ka publikuar një foto pranë saj për ta uruar me fjalë zemre.

‘’Sod asht dita ma e veqant me nje anë dita flamuri kurse ajo ana ma e bukur asht Dittëlindja motres urime Tinush ishallah edhe 100 vjet edhe ishallah tplotsohen krejt deshirat tduu’’, ishte urimi i Florianit.

Bazuar në imazhin të cilës ia ka bashkangjitur urimin, vihet re ngjashmëria tejet e madhe e tij me motrën./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO