Flori “me fjalë të ëmbla” uron Elvanën për ditëlindje (FOTO)

Flori Mumajesi ka bërë urimin e tij për ditëlindjen e Elvana Gjatës, duke e quajtur atë si 'muzika e tij'.

ShowBiz

03/02/2016 16:59

Flori Mumajesi ka postuar një fotografi në Instagram dhe ka shkruar fjalë me të vërtetë shumë të bukura për të uruar ditëlindjen e shoqes së tij më të mirë.

Në foto ai shihet i duke përqafuar Elvanën, në një pozë ku duken shumë të afërt, ndërsa ka shkruar: “Jemi rritur bashkë… Gëzuar ditëlindjen muzika ime”, përcjellë lajmi.net.

Dihet se muzika për Florin është gjëja më e rëndësishme, kurse për këngëtarin Elvana duket se ka po aq rëndësi./lajmi.net