Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Flori publikon projektin surprizë “Thjesht të du”

19:19 | 8 Nentor 2019

Foto: Instagram

Flori Mumajesi është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”, shkruan lajmi.net.

Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit, madje edhe klipi i këngës është përmbledhje e dasmës së Petritit dhe Erzës.

“Thjesht të du” është me tekst dhe muzikë të Florit, ku janë shkrirë vargje të dashurisë, ndërsa videoklipi është punuar nga kompania Vello.tv.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Flori Mumajesi me titull “Thjesht të du”. /Lajmi.net/