Flori për këngën e tij: Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë – Lajmi.net
Flori për këngën e tij: Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:23, 6 December 2018
"Plas", është kënga me të cilën Flori Mumajesi prezantohet në "Kënga Magjike 2018".

Ky projekt i Florit u prit tejet mirë nga publiku, një baladë e cila tregon më shumë se ç’duhet për dashurinë, shkruan lajmi.net.

E sot para performancës së tij në natën e dytë të ‘Këngës Magjike’, Flori publikoi këngën në Instagram dhe thotë disa fjalë.

“Kjo këngë nuk është më vetëm kënga ime…Është e të gjithë atyre që kanë dashuruar dhe dashurojnë vërtetë. Dashuria i jep kuptim jetës”, është përshkrimi që ia ka vënë videos.

Ndër tjerash, me këtë projekt Mumajesi është njëri nga artistët më favorit për të fituar edicionin e 20-të të këtij festivali. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO