Florent Muslija shënon për Paderbornin në Bundesliga 2

Florent Muslija e ka gjetur rrugën e rrjetit në Bundesliga 2. Futbollisti kosovar shënoi në mesditën e sotme, kur skuadra e tij, Paderborn, po luante ndaj Holstein Kiel. Mesfushori i kombëtares së Kosovës shënoi i pari për 1-0 në minutën e 7’. Pos tij rrugën e rrjetit e gjetën edhe shumë futbollistë të tjerë dhe…

Sport

20/08/2022 15:31

Florent Muslija e ka gjetur rrugën e rrjetit në Bundesliga 2.

Futbollisti kosovar shënoi në mesditën e sotme, kur skuadra e tij, Paderborn, po luante ndaj Holstein Kiel.

Mesfushori i kombëtares së Kosovës shënoi i pari për 1-0 në minutën e 7’.

Pos tij rrugën e rrjetit e gjetën edhe shumë futbollistë të tjerë dhe për rrjedhojë ndeshja përfundoi me rezultat 7-2.

Më poshtë gjeni golin e tij. /Lajmi.net/