Flet Poni, tregon si erdhi deri te djegia e banesës (Foto)

Para disa orësh është raportuar se këngëtares Poni iu është djegur banesa.

ShowBiz

22/08/2017 19:52

Thuhej se nuk ka pasur lëndime në njerëz dhe këtë e konfirmon edhe vetë ajo, por sqaron gjithashtu se si erdhi deri te djegia, shkruan lajmi.net

Ajo thotë se e gjithë kjo ndodhi shkak i një shkëndije elektrike tek banesa e prindërve të saj. Poni njoftoi ndjekësit se gjithçka është në rregull dhe se ka pasur vetëm dëme matariale.

”Gjithcka ne regull te dashur miq ! Deme te vogla materjale nga nje shkendije elektrike tek shtepia e prinderve !Faleminderit te gjitheve”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/