Flaka Krelani, ‘zjarr’ në fotosesionin e ri

Flaka Krelani ka postuar dy fotografi, në të cilat vjen tejet seksi.

ShowBiz

10/03/2019 08:00

Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit dy imazhe të reja në Instagram, në të cilat vjen më e ‘nxehtë’ se kurrë më parë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja pozoi e veshur me të brendshme, ndërsa sipër kishte një bluzë të shkurtër, e cila ia theksonte barkun e sheshtë.

Edhe këtë herë, Flaka Krelani tregoi se kujdeset shumë, për të arritur linjat e dëshiruara trupore dhe u komplimentua nga ndjekësit. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BuzRwy8nt7D/

https://www.instagram.com/p/Buze_zknqly/