Flaka Krelani fotografohet pa recipeta

Flaka Krelani ka hequr recipetat për t'i realizuar disa foto.

ShowBiz

06/01/2019 23:56

Këngëtarja e njohur Flaka Krelani së fundmi i ka realizuar disa foto ku duket seksi dhe më pas i ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara vihet re se Flaka nuk ka veshur fare recipeta. E veshur me ngjyrë të zezë ajo dukej po ashtu elegante.

Para tre muajsh ajo e ka publikuar projektin e fundit muzikor me titull ‘Ndrysho’, këngë kjo e cila u pëlqye nga publiku./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsTohGqHgcK/

https://www.instagram.com/p/BsRMJaLn8wc/