Flaka Krelani ekspozon trupin në temperatura minus – Lajmi.net
Flaka Krelani ekspozon trupin në temperatura minus
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:09, 12 January 2019
Flaka Krelani është një ndër zërat më të fuqishëm të estradës shqiptare.

Meqë është aktive në rrjetet sociale, Flaka sjell imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Në këto ditë dimri, Krelani duket se nuk e ndien të ftohtit pasi ka pozuar e zhveshur në mes të borës. “Një kohë e mirë”, ka shkruar ajo.

“Ndrysho”, mbetet projekti i fundit i Flakës i realizuar për 2018, këngë kjo që u mirëprit nga fansat.

Bukuroshja shqiptare shpesh përflitet edhe për format trupore, madje e krashasojnë edhe me modelen Kim Kardashian. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Such a good weather ❄️🔥

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO