Fjollës ia ka zënë vendin tjetërkush! Ja kush po e mbështet kokën në krahët e Albanit

Këngëtari Alban Mehmeti dhe gruaja e tij Fjolla Svirca janë njëri ndër çiftet më të komentuara të estradës.

ShowBiz

09/04/2018 16:59

Lidhja e tyre, martesa, ardhja në jetë e dy fëmijëve, blerjet e veturave të shtrenjta janë vetëm disa nga arsyet se përse emrat e tyre kanë qenë shpesh në krye të mediave rozë, shkruan lajmi.net

Dyshja bashkë kanë dy djem, e i madhi është rritur aq shumë sa për t’ia zënë vendin nënës së tij në karrigen e përparme të veturës.

Ishte Albani ai i cili publikoi një foto bashkë me djalin Lurnin i cili shihet duke e mbështetur kokën në krahun e babait./Lajmi.net/