Fjolla Morinës po i shpërthejnë asetet, ‘çmend’ fansat në Instagram – Lajmi.net
Fjolla Morinës po i shpërthejnë asetet, ‘çmend’ fansat në Instagram
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:06, 8 November 2018
Para pak javësh solli projektin e ri "Fustani" në bashkëpunim me Manin.

E kjo këngë e Fjolla Morinës u komentua tejet shumë në shtypin rozë pasi paraqitjet e saj ishin të zjarrta, shkruan lajmi.net

Por jo vetëm në klipe.

Fjolla është mëse aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës janë gjithnjë në qendër të vëmendjes, e padyshim se vjen edhe mjaft provokuese.

Gjoksi i Morinës veç sa nuk shpërthen në këtë fustan të bardhë por që ia vë në pah linjat trupore bombastike.

Pasi kohëve të fundit u përfol për zënkën që pati me ish të dashurin e Morena Tarakut ajo ekskluzivisht për emisionin “Mirage”, sqaroi raportin dhe shau publikisht Sashën që mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO