Fjolla Morinës i ‘dalin’ të pasmet, dikush i kërkon diçka të çuditshme (Foto)

Në paraqitjen e saj në 'Dance with me' Fjolla Morina ka treguar shumë.

ShowBiz

21/11/2016 20:47

Veshja e saj tejet provokative ka rënë në sy e meq rast ka ardhur në pikëpyetje nëse ka apo jo të brendshme, shkruan lajmi.net

Pati apo jo, ky fakt nuk e pengon aspak këngëtaren pasi në një foto përkrah stilistëve Kujta dhe Meri ka treguar edhe më shumë.

Pozicioni që ka zgjedhur ta marrë Fjolla Morina ia ka zbuluar pothuajse komplet pjesët intime e ky fakt nuk ka paraqitur aspak problem pasi ajo vetë e ka postuar fotografinë në rrjetin social Instagram.

Komentet kanë qenë pozitive por nuk ka munguar edhe e kundërta e kësaj kur dikush i lë një koment interesant duke e pyetur pse nuk zhvishet e tëra./lajmi.net