Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Fjolla Morina tregon ëmbëlsirën që ka përgatitur

8:54 | 9 Prill 2020

Fjolla Morina është bërë tejet aktive në kuzhinë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është aktive në publikimin e imazheve nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Tani më shumë se kurrë po vepron kështu pasi po ka kohë më shumë se para pandemisë.

Madje ajo ka treguar edhe aftësitë e saj në kuzhinë. Mbrëmjen e djeshme ka përgatitur ëmbëlsirë.

Mënyrën e përgatitjes e ka ndarë në tri postime dhe rezultati final duket të jetë shumë i mirë./Lajmi.net/