Fjolla Morina shfaqet provokuese në fotografitë e fundit

ShowBiz

23/06/2022 23:28

Këngëtarja e komentuar shqiptare, Fjolla Morina vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Shumë postime të Fjollës marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë, shkruan lajmi.net

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Në postimin e fundit në Instagram artistja vinte në pah format trupore dhe u paraqit provokuese .

Këto imazhe të Morinës morën komente të shumta pozitive nga miqtë dhe fansat e saj.  /Lajmi.net/