Fjolla Morina: Kur gjërat nuk shkojnë mirë, ndryshoni veten tuaj

Fjolla Morina arrinë gjithmonë të marrë vëmendjen e mediave me postimet e saj provokuese në rrjete sociale. Sot, këngëtarja erdhi me një mesazh motivues në “InstaStory” për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net. “Mirëmëngjesi miq dhe mos harroni kur gjërat nuk shkojnë mirë ndryshoni vetën tuaj dhe fati, jeta, e ardhmja do të fillojnë njëherësh të…

ShowBiz

26/11/2022 14:59

Fjolla Morina arrinë gjithmonë të marrë vëmendjen e mediave me postimet e saj provokuese në rrjete sociale.

Sot, këngëtarja erdhi me një mesazh motivues në “InstaStory” për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

“Mirëmëngjesi miq dhe mos harroni kur gjërat nuk shkojnë mirë ndryshoni vetën tuaj dhe fati, jeta, e ardhmja do të fillojnë njëherësh të ndryshojnë bashkë me ju”, shkroi ajo.

Ndryshe Fjolla mbetet mjaft e ndjekur në rrjetet e saja sociale. /Lajmi.net/