Fjolla Morina e lumtur krah partnerit të saj, e gëzon fakti që e ka gjithmonë pranë

Fjolla Morina nuk po i ndahet partnerit.

ShowBiz

27/10/2020 20:30

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është emri më i komentuar kohët e fundit në media, shkruan lajmi.net.

Për shkak të lidhjes së re të dashurisë me Fisnik Sylën ajo mori sërish gjithë vëmendjen.

 

View this post on Instagram

 

Got my baby right by my side! ? @fisnik.sylaa

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Fisniku e ka dëshmuar se është tejet i dashuruar në Fjollën pasi po i rri pranë në çdo moment.

Mirëpo po aq e dashuruar duket edhe Fjolla e cila shihet se e ka gjetur veten tek ai dhe këtë e dëshmojnë më së miri postimet që bën.

Këngëtarja e ka publikuar së fundmi edhe një imazh pranë Fisit dhe komentet as aty nuk munguar.

Shumë shkruanin fjalë të mira por pati edhe kritika./Lajmi.net/