Fjolla dhe Blasta si JLo me Pitbull

Fjolla Morina ka habitur me performancen e saj në festivalin ‘Kënga Magjike’.

ShowBiz

08/11/2017 14:25

Ajo mori gjithë vëmendjen e publikut kur doli e veshur me te kuqe, shumë ‘hot’, duke nxjerrë lëvizje skenike tejet seksi, shkruan lajmi.net

E duke qenë se ‘Shake’, kënga me të cilën Fjolla u prezantua në këtë festival është në bashkëpunim me Blastën, padyshim që nuk ka munguar as reperi.

Mirëpo, dyshja gjatë përformancës, kanë kopjuar JLo-në dhe Pitbull.

Sikur se JLo dhe Pitbull që ndezën publikun kur Lopez doli me të pasme përpara reperit, ashtu edhe Fjolla bëri me Blastën.

Për më shumë, dëshmojnë fotografitë më poshtë./Lajmi.net/

screenshot_5 jennifer-lopez-pitbull-mega-mix-dj-short-e