Fjalët prekëse të vajzës së Bajram Rexhepit pas vdekjes së tij (Foto)

Lajmin për vdekjen e ish-kryeministrit Bajram Rexhepi sigurisht që më së vështiri e pranojnë familja e tij.

ShowBiz

21/08/2017 13:30

Në profilin e saj në Facebook, Vanesa vajza e vetme e Bajram Rexhepit ka shkruar disa fjalë emocionuese për babain tashmë të ndjerë, shkruan lajmi.net.

“Te kam ne zemer gjithmonefaleminderit per cdo sekond ma te bukurin ne bote.Te dua vetem ty❤” shkruan Vanesa.

Pas këtyre fjalëve të dhimbshme, vajza e ish-kryeministrit pranoi telegrame ngushëllimi nga miqtë dhe familjarët. /Lajmi.net/